
Dr. GoodLIFE blikt terug op het Swipe Festival
Maak je klaar voor een extra goedgevulde aflevering van Dr. GoodLIFE, want deze keer ontvangt Kasper van Kooten maar liefst vier gasten! Na een geslaagde van het Swipe Festival in Wageningen -waar de romantiek vanaf spatte- blikt Dr. GoodLIFE samen met de volgende gasten terug op het feest van de liefde en de zomer.
Madelijn Strick
Humor is een volgens velen een belangrijk element en smeermiddel in relaties. Dr. Madelijn Strick is expert op het gebied van sociale beïnvloeding, communicatie en gedragsverandering. Daarnaast bestudeert ze sociale impact van humor.
Willy van der Griendt
Het podium is één van haar natuurlijke habitats, want ze speelde in een groot aantal toneelstukken, televisieseries en films.
De laatste tijd legt ze zich toe op het schrijven over haar eigen levens- en date-ervaringen in het bijzonder, onder meer over hoe je je na je 65ste met gezonde levensvleugde op de liefde kunt blijven storten.
Marie-José Bosch-Kuiper
Marie-José is een goede kennis en is expert in matching. Ze weet precies hoe jij je het beste kan voelen bij een ander.
Suus Ruis
Bekend columnist voor LINDA, Flair, Margriet en geliefd in de doelgroep van het Swipefesival. Schrijver van diverse (kinder)boeken over menselijk onbehagen.
Dr. GoodLIFE
Acteur, cabaretier, schrijver en zanger Kasper van Kooten is elke derde donderdag van de maand tussen 16:00 en 17:00 uur jouw steun en toeverlaat voor alles rondom bijvoorbeeld je relatie, je single status, vriendschappen en het goede leven.
Als 'Dr. GoodLIFE' gaat hij met zijn studiogasten in gesprek over wat de seizoenen doen met mensen, relaties en levensvreugde.
Het programma ‘Dr. GoodLIFE’ is elke derde donderdag van de maand tussen 16:00 en 17:00 uur te beluisteren op GoodLIFE Radio. Na de uitzending is ‘Dr. GoodLIFE’ als podcast terug te luisteren via de website van GoodLIFE Radio en alle bekende podcastkanalen.